OBALarna.cz o nás


Vítejte v OBALárně,

v internetovém obchodě s OBALovým materiálem, v jehož širokém portfoliu naleznete výběr kvalitních OBALů dárkových, designových, zasílacích a potravinových a to z převážné většiny z kartonu, papíru a lepenky.

Obchod OBALárna.cz jsme s nadšením a radostí založili na podzim roku 2015 - rozhodli jsme se uplatnit mnohaleté zkušenosti získané v mezinárodních společnostech (Siemens, Sharp, Continental) v oblasti obalových materiálů, logistiky, obchodu a zákaznického servisu a začátkem roku 2016 jsem OBALárnu uvedli na trh v České republice. V současné době jsou již našimi zákazníky také odběratelé ze Slovenské republiky a Německa.

Zaměřujeme se na zajištění obalového řešení pro malé a střední firmy a na koncové spotřebitele.
Sortiment pro náš obchod OBALárna.cz pečlilvě vybíráme převážně v České republice
a podporujeme tak činnost a úsilí domácích výrobců v ČR.

Proč zvolit právě naši OBALárnu?

OBALarna.cz kvalita

KVALITNÍ A PRAKTICKÉ OBALy PRO VAŠE PODNIKÁNÍ
Sortiment osobně pečlivě vybíráme tak, aby byl kvalitní, praktický a plně vyhovoval účelu, pro který má sloužit. Navíc, z valné většiny si vybíráme od českých výrobců.


OBALarna.cz slevy

NÍZKÉ CENY, MNOŽSTEVNÍ SLEVY
Skvělé ceny, při větších odběrech poskytujeme množstevní slevy - pro kalkulaci se na nás neváhejte kdykoli obrátit a to rovnou prostřednictvím e-mailu info@obalarna.cz.


OBALarna.cz rychlost

SVIŽNĚ A RYCHLE VYŘIZUJEME VAŠE OBJEDNÁVKY
Neradi čekáme a tak ani vás, naše zákazníky nenecháváme na objednávky dlouho čekat. Ve většině případů odesíláme zboží do 24-48 hod.


OBALarna.cz servis

PROFESIONÁLNÍ ZÁKAZNICKÝ SERVIS
Vás, naše zákazníky, si hýčkáme a proto s každým z vás komunikujeme s osobním přístupem, individuálně a k vaší naprosté spokojenosti.
A vždy pro vás máme i něco malého navíc :-).


OBALy Z NAŠÍ NABÍDKY K DISPOZICI VĚTŠINOU JIŽ OD 1 KS
Vycházíme vstříc i těm z vás, kteří potřebujete jen malé množství obalů.


OBALarna.cz novinky news

NOVINKY
Neustále pro vás připravujeme a průběžně přidáváme NOVINKY do našeho sortimentu - stále rozvíjíme a zlepšujeme naše služby pro vaši spokojenost.
Chcete-li vědět jako jedni z prvních informace o novinkách, aktuálních akcích či limitovaných nabídkách pouze pro registrované, jednoduše se přihlašte pro odběr aktualit na naší domovské stránce www.OBALarna.cz. A nebojte, zasíláme max. 1-3 x do měsíce :-).


OBALarna.cz nápady inspirace

TĚŠÍ NÁS, INSPIROVAT VÁS!
Máme spoustu vlastních nápadů na balení a dekorování - ty i samotné obaly si sami FOTÍME V NAŠEM STUDIU pro vás, pro inspiraci na originální balení vašich dárků, výrobků nebo hand-made produktů. Nezapomeňte - i OBAL je dárkem, i OBAL prodává! :-). 
Ano, je to spousta práce navíc a ne každý obchod si s tím "láme hlavu".
My v OBALárně chceme pro naše zákazníky to nejlepší.
A navíc - těší nás, inspirovat vás!                                  

      

Vaše OBALarna.cz